Surrey Hockey Umpires' Association
Public Area
Fixtures and Appointments Report
Appointable Only, for the Future Only, for Both Men and Women
Surrey Hockey Umpires' Association
Surrey Hockey Umpires' Association
Public Area
Fixtures and Appointments Report
Appointable Only, for the Future Only, for Both Men and Women
Appointments that have changed are shown with the person's name struck out. Indoor matches are shown in purple. Umpires being watched are shown underlined. Appointments from other Associations are shown in grey.
Where the venue is shown in blue, click on the venue to open a new page with a map.
Tuesday 25th February 2020
Men - Schools
14:00
Charterhouse School v Seaford College (Men)
Charterhouse School v Seaford College (Men)

@ Charterhouse Sch.
Rob Butlin, Jane Hallett (umpires)
Wednesday 26th February 2020
Men - BUCS
15:00
Surrey University v Canterbury Christ Church University
Surrey University v Canterbury Christ Church University

@ Surrey Sports Park
Rob Butlin, Alan Dow (umpires)
Men - BUCS - Kingston Uni 2 X1
13:00
Kingston University v Reading University 2
Kingston University v Reading University 2

@ Surbiton HC (1&2)
David Cruden, Ian Fielder (umpires)
Men - Schools
14:30
Whitgift School v Oxford Brookes University
Whitgift School v Oxford Brookes University

@ Whitgift Sch.
Nku Davis, Jane Hallett (umpires)
Saturday 29th February 2020
Women - South Division 3B
13:30
Barnes 2 v Winchester
Barnes 2 v Winchester

@ Dukes Meadow
Mark Topp, Neville Wrench, Hazel Roulston (umpires)
11:00
Tulse Hill & Dulwich 2 v Southampton
Tulse Hill & Dulwich 2 v Southampton

@ James Allen Girls Sch.
Mark Bennett, David Grant (umpires)
Men - Hampshire / Surrey Regional 1
15:00
Barnes v Basingstoke
Barnes v Basingstoke

@ Dukes Meadow
Chris Burton-Brown, Henry Nelson (umpires)
15:00
Oxted 2 v Surbiton 3
Oxted 2 v Surbiton 3

@ Oxted County Sch.
Adam Fleming, Philip Hook (umpires)
14:30
Reigate Priory v Teddington 2
Reigate Priory v Teddington 2

@ Hartswood Fields (1&2)
Tom Spinks, Miles Taffs, David Pease-Watkin (umpires)
13:30
Spencer 2 v Havant 2
Spencer 2 v Havant 2

@ Spencer HC
Rob Butlin, Jake Moeller (umpires)
13:00
Sunbury & Walton Hawks v London Wayfarers 2
Sunbury & Walton Hawks v London Wayfarers 2

@ St Pauls RC Sch.
Peter Horsfield, David Pease-Watkin, Jonny Seymour, Miles Taffs (umpires)
Men - Hampshire / Surrey Regional 2
11:30
London Edwardians 2 v Camberley & Farnborough
London Edwardians 2 v Camberley & Farnborough

@ Honor Oak Park
Henry Nelson, Mohammed Shah, Deborah Kenny (umpires)
13:00
Old Cranleighans 2 v Haslemere
Old Cranleighans 2 v Haslemere

@ Surbiton High School
Sam Durdle, Jose Julian Silva Rojas, Peter Horsfield (umpires) Chris Burton (assessor)
Men - Surrey Division One
16:15
Guildford 2 v Wanderers 3
Guildford 2 v Wanderers 3

@ Broadwater Sch. (1&2)
Christopher Gamber, Kim Taylor (umpires)
12:00
London Gamblers v Addiscombe
London Gamblers v Addiscombe

@ Crystal Palace
Paull Spindler, Sam Durdle (umpires)
14:00
Purley Walcountians 2 v Epsom 2
Purley Walcountians 2 v Epsom 2

@ Purley Walcountians HC
14:30
Trinity Mid-Whitgiftians v Old Georgians 3
Trinity Mid-Whitgiftians v Old Georgians 3

@ Warlingham Sch.
15:00
Wanderers 2 v Old Cranleighans 3
Wanderers 2 v Old Cranleighans 3

@ Battersea Park (1&2)
14:30
Woking 2 v London Gamblers 2
Woking 2 v London Gamblers 2

@ Woking HC (1&2)
Jeremy Rayne, Andy Warr (umpires)
Women - Surrey Premier
10:00
Epsom 2 v Reigate Priory
Epsom 2 v Reigate Priory

@ Old Schools Lane
Jamie Pinder, Hazel Roulston, Neville Wrench (umpires)
13:00
London Edwardians v London Wayfarers 2
London Edwardians v London Wayfarers 2

@ Honor Oak Park
09:30
Surbiton 4 v Richmond
Surbiton 4 v Richmond

@ Surbiton HC (1&2)
11:00
Wanderers 2 v Oxted
Wanderers 2 v Oxted

@ Battersea Park (1&2)
11:45
Wimbledon 3 v Spencer 2
Wimbledon 3 v Spencer 2

@ Raynes Park High Sch.
David Cruden, Oli Dobbs (umpires)
Men - Surrey Division Two
15:00
Bank of England v Spencer 6
Bank of England v Spencer 6

@ Bank of England
14:00
Barnes 3 v Sunbury & Walton Hawks 2
Barnes 3 v Sunbury & Walton Hawks 2

@ Richmond Park Academy
12:00
Horley v London Edwardians 3
Horley v London Edwardians 3

@ Ifield Community College
13:00
Kenley v Old Reigatians
Kenley v Old Reigatians

@ Warlingham Sch.
14:30
Spencer Hurricanes v Wanderers 5
Spencer Hurricanes v Wanderers 5

@ Harris Academy (Wide Way)
12:30
Wanderers 4 v Barnes 2
Wanderers 4 v Barnes 2

@ Kennington Park
Men - Surrey Division Three
11:30
Cheam v Trinity Mid-Whitgiftians 2
Cheam v Trinity Mid-Whitgiftians 2

@ Nonsuch School
11:00
Croydon & Old Whitgiftian 2 v Old Cranleighans 3a
Croydon & Old Whitgiftian 2 v Old Cranleighans 3a

@ Monks Hill
Michael Gee, Richard Norman (umpires) Ian Witchell (level one assessor)
11:00
Merton v Bank of England 2
Merton v Bank of England 2

@ Harris Academy (was Bishopsford Sch)
13:30
Old Kingstonians v Oxted 4
Old Kingstonians v Oxted 4

@ Kingston Grammar
12:30
Surbiton 5 v Reigate Priory 2
Surbiton 5 v Reigate Priory 2

@ Surbiton HC (1&2)
16:00
Woking 3 v Guildford Shadows
Woking 3 v Guildford Shadows

@ Woking HC (1&2)
Sunday 1st March 2020
Men - National Cups - EH Championship Tier 3
14:15
London Edwardians 3 v UK Armed Forces
London Edwardians 3 v UK Armed Forces

@ Honor Oak Park
Adam Fleming, Gareth Hinds (umpires)
Men - National Cups - Over 40s cup
14:30
Old Cranleighans Over 40 v Burton Over 40
Old Cranleighans Over 40 v Burton Over 40

@ Old Cranleighans HC
Rob Butlin, Graeme Hope (umpires)
Men - National Cups - over 40s cup
14:30
Woking Over 40s v Northampton Over 40s
Woking Over 40s v Northampton Over 40s

@ Woking HC (1&2)
Mike Bowling, Jose Julian Silva Rojas (umpires)
Men - National Cups - Tier 2 National cup
12:30
Addiscombe 2 v Southampton 2
Addiscombe 2 v Southampton 2

@ Royal Russell School
Sam Durdle, Richard Norman (umpires)
Men - Junior Matches
15:00
Surrey U17 v Oxfordshire U17 (Men)
Surrey U17 v Oxfordshire U17 (Men)

@ Epsom Coll.
Mark Bennett, Ian Hay (umpires)
Women - National Cups - EH Championship Tier 4
12:15
London Edwardians 3s v Burnt Ash(Bexley) 2s
London Edwardians 3s v Burnt Ash(Bexley) 2s

@ Honor Oak Park
Sam Durdle, Adam Fleming (umpires)
Women - Junior Tournament
Surrey U16 v Oxon U16 (Women)
Surrey U16 v Oxon U16 (Women)

@ Reed's School KT11 2ES
Women - Junior Tournament - Surrey Lions U16
16:30
Surrey U16 v Surrey Panthers U16
Surrey U16 v Surrey Panthers U16

@ Reeds School KT11 2ES
Women - Junior Tournament - Surrey Panthers U16
15:00
Surrey U16 v Oxon U16
Surrey U16 v Oxon U16

@ Reeds School KT11 2ES
Dan Quinton, Paull Spindler, Kim Taylor (umpires)
Women - Junior Matches - Junior Matches
13:30
Surrey U17 v Oxfordshire U17 (Women)
Surrey U17 v Oxfordshire U17 (Women)

@ Epsom Coll.
Bill Carr, Jane Hallett (umpires)
Women - Other Leagues - EH CUP
11:00
Surrey Spartans (Women) 1st v University of Bristol Ladies
Surrey Spartans (Women) 1st v University of Bristol Ladies

@ Surrey Sports Park
Geraldine Eamer, Neville Wrench, Richard Nixon (umpires)
Wednesday 4th March 2020
Men - BUCS
17:00
St. Mary's University College v Imperial College London Medics 2
St. Mary's University College v Imperial College London Medics 2

@ Broom Rd TW11 9NU
13:00
Surrey University 2 v Imperial College 3
Surrey University 2 v Imperial College 3

@ Surrey Sports Park
Men - BUCS - BUCS
Royal Holloway v UCL 2 (UCL 3 for BUCS)
Royal Holloway v UCL 2 (UCL 3 for BUCS)

@ Prune Hill
Women - BUCS
15:00
Surrey University 2 v Reading 3
Surrey University 2 v Reading 3

@ Surrey Sports Park
Royal Holloway v Brunel University
Royal Holloway v Brunel University

@ Prune Hill
Women - BUCS - BUCS
15:00
St. Mary's University College v Hertfordshire Uni
St. Mary's University College v Hertfordshire Uni

@ Broom Rd TW11 9NU
Thursday 5th March 2020
Women - National Cups - EH U.18 Girls National Cup Tier 1 Quarter-Final
14:30
Surbiton HS U18 v TBA
Surbiton HS U18 v TBA

@ Surbiton High School
Women - Schools - Schools Under 18 Tier 1
14:30
Saturday 7th March 2020
Women - South Division 3B
15:00
Old Georgians v Horsham 2
Old Georgians v Horsham 2

@ St Georges College - bottom pitch
Men - Hampshire / Surrey Regional 1
14:00
London Wayfarers 2 v Oxted 2
London Wayfarers 2 v Oxted 2

@ Wimbledon High School
14:30
Reigate Priory v Fareham 2
Reigate Priory v Fareham 2

@ Royal Alexandra & Albert Sch.
11:00
Surbiton 3 v Spencer 2
Surbiton 3 v Spencer 2

@ Surbiton HC (1&2)
11:45
Teddington 2 v Sunbury & Walton Hawks
Teddington 2 v Sunbury & Walton Hawks

@ Teddington Sch.
Men - Hampshire / Surrey Regional 2
11:30
Old Cranleighans 2 v Chichester 2
Old Cranleighans 2 v Chichester 2

@ Old Cranleighans HC
13:30
Wanderers v Aldershot & Farnham
Wanderers v Aldershot & Farnham

@ Battersea Park (1&2)
Men - Surrey Division One
14:30
Addiscombe v Old Cranleighans 3
Addiscombe v Old Cranleighans 3

@ Royal Russell School
13:00
Epsom 2 v Guildford 2
Epsom 2 v Guildford 2

@ Old Schools Lane
13:30
London Gamblers 2 v Trinity Mid-Whitgiftians
London Gamblers 2 v Trinity Mid-Whitgiftians

@ Crystal Palace
14:30
Old Georgians 3 v Purley Walcountians 2
Old Georgians 3 v Purley Walcountians 2

@ St Georges College - top pitch
12:30
Wanderers 3 v London Gamblers
Wanderers 3 v London Gamblers

@ Kennington Park
14:30
Woking 2 v Wanderers 2
Woking 2 v Wanderers 2

@ Woking HC (1&2)
Women - Surrey Premier
12:30
London Wayfarers 2 v Wimbledon 3
London Wayfarers 2 v Wimbledon 3

@ Wimbledon High School
13:30
Oxted v Epsom 2
Oxted v Epsom 2

@ Oxted County Sch.
14:30
Reigate Priory v Surbiton 4
Reigate Priory v Surbiton 4

@ Hartswood Fields (1&2)
16:30
Richmond v London Edwardians
Richmond v London Edwardians

@ Richmond HC (1&2)
15:00
Spencer 2 v Wanderers 2
Spencer 2 v Wanderers 2

@ Spencer HC
Men - Surrey Division Two
14:30
Barnes 2 v Kenley
Barnes 2 v Kenley

@ Dukes Meadow
12:00
London Edwardians 3 v Bank of England
London Edwardians 3 v Bank of England

@ Battersea Park (1&2)
10:30
Old Reigatians v Horley
Old Reigatians v Horley

@ St. Bede's Sch.
10:30
Spencer 6 v Barnes 3
Spencer 6 v Barnes 3

@ Spencer HC
11:30
Sunbury & Walton Hawks 2 v Wanderers 5
Sunbury & Walton Hawks 2 v Wanderers 5

@ St Pauls RC Sch.
09:30
Wanderers 4 v Spencer Hurricanes
Wanderers 4 v Spencer Hurricanes

@ Kennington Park
Men - Surrey Division Three
15:00
Bank of England 2 v Old Kingstonians
Bank of England 2 v Old Kingstonians

@ Bank of England
16:00
Croydon & Old Whitgiftian 2 v Surbiton 5
Croydon & Old Whitgiftian 2 v Surbiton 5

@ Monks Hill
16:30
Guildford Shadows v Cheam
Guildford Shadows v Cheam

@ Broadwater Sch. (1&2)
14:30
Old Cranleighans 3a v Merton
Old Cranleighans 3a v Merton

@ Old Cranleighans HC
15:00
Oxted 4 v Woking 3
Oxted 4 v Woking 3

@ Oxted County Sch.
14:30
Trinity Mid-Whitgiftians 2 v Reigate Priory 2
Trinity Mid-Whitgiftians 2 v Reigate Priory 2

@ Warlingham Sch.
Wednesday 11th March 2020
Women - BUCS
14:30
Kingston University v LSE Women 1
Kingston University v LSE Women 1

@ Surbiton HC (1&2)
15:00
Surrey University v Brighton University
Surrey University v Brighton University

@ Surrey Sports Park
Saturday 14th March 2020
Women - South Division 3B
11:00
Tulse Hill & Dulwich 2 v Hailsham
Tulse Hill & Dulwich 2 v Hailsham

@ James Allen Girls Sch.
Men - Hampshire / Surrey Regional 1
13:45
Barnes v Surbiton 3
Barnes v Surbiton 3

@ Dukes Meadow
14:00
Croydon & Old Whitgiftian v Havant 2
Croydon & Old Whitgiftian v Havant 2

@ Monks Hill
15:00
Oxted 2 v Teddington 2
Oxted 2 v Teddington 2

@ Oxted County Sch.
15:30
Spencer 2 v London Wayfarers 2
Spencer 2 v London Wayfarers 2

@ Battersea Park (1&2)
13:00
Sunbury & Walton Hawks v Reigate Priory
Sunbury & Walton Hawks v Reigate Priory

@ St Pauls RC Sch.
Men - Hampshire / Surrey Regional 2
13:00
London Edwardians 2 v Haslemere
London Edwardians 2 v Haslemere

@ Honor Oak Park
13:00
Surrey Spartans v Wanderers
Surrey Spartans v Wanderers

@ Surrey Sports Park
Men - Surrey Division One
14:45
Guildford 2 v Old Georgians 3
Guildford 2 v Old Georgians 3

@ Broadwater Sch. (1&2)
13:30
London Gamblers v Epsom 2
London Gamblers v Epsom 2

@ Crystal Palace
11:30
Old Cranleighans 3 v Wanderers 3
Old Cranleighans 3 v Wanderers 3

@ Surbiton High School
14:00
Purley Walcountians 2 v London Gamblers 2
Purley Walcountians 2 v London Gamblers 2

@ Purley Walcountians HC
14:30
Trinity Mid-Whitgiftians v Woking 2
Trinity Mid-Whitgiftians v Woking 2

@ Warlingham Sch.
15:00
Wanderers 2 v Addiscombe
Wanderers 2 v Addiscombe

@ Battersea Park (1&2)
Women - Surrey Premier
10:00
Epsom 2 v Spencer 2
Epsom 2 v Spencer 2

@ Old Schools Lane
13:30
Reigate Priory v Richmond
Reigate Priory v Richmond

@ Hartswood Fields (1&2)
11:30
Surbiton 4 v Oxted
Surbiton 4 v Oxted

@ Surbiton HC (1&2)
12:30
Wanderers 2 v London Wayfarers 2
Wanderers 2 v London Wayfarers 2

@ Battersea Park (1&2)
11:45
Wimbledon 3 v London Edwardians
Wimbledon 3 v London Edwardians

@ Raynes Park High Sch.
Men - Surrey Division Two
12:00
Bank of England v Old Reigatians
Bank of England v Old Reigatians

@ Bank of England
15:15
Barnes 3 v London Edwardians 3
Barnes 3 v London Edwardians 3

@ Dukes Meadow
12:00
Horley v Barnes 2
Horley v Barnes 2

@ Ifield Community College
13:00
Kenley v Wanderers 4
Kenley v Wanderers 4

@ Warlingham Sch.
16:30
Spencer Hurricanes v Sunbury & Walton Hawks 2
Spencer Hurricanes v Sunbury & Walton Hawks 2

@ Spencer HC
15:00
Wanderers 5 v Spencer 6
Wanderers 5 v Spencer 6

@ Streatham & Clapham High Sch.
Men - Surrey Division Three
10:00
Cheam v Oxted 4
Cheam v Oxted 4

@ Nonsuch School
12:30
Merton v Croydon & Old Whitgiftian 2
Merton v Croydon & Old Whitgiftian 2

@ Harris Academy (was Bishopsford Sch)
13:30
Old Kingstonians v Old Cranleighans 3a
Old Kingstonians v Old Cranleighans 3a

@ Kingston Grammar
13:30
Reigate Priory 2 v Guildford Shadows
Reigate Priory 2 v Guildford Shadows

@ Hartswood Fields (1&2)
15:30
Surbiton 5 v Trinity Mid-Whitgiftians 2
Surbiton 5 v Trinity Mid-Whitgiftians 2

@ Surbiton HC (1&2)
16:00
Woking 3 v Bank of England 2
Woking 3 v Bank of England 2

@ Woking HC (1&2)
Men - LUSL Cup - Cup Final (Men)
13:00 @ Prune Hill
Women - LUSL Cup - CUP FINAL - (Women)
11:00 @ Prune Hill
Monday 16th March 2020
Men - Schools
17:15
Charterhouse School v Churchers (Men)
Charterhouse School v Churchers (Men)

@ Charterhouse Sch.
Friday 20th March 2020
Men - Schools
19:00
Charterhouse School v Royal Grammar School, Guildford
Charterhouse School v Royal Grammar School, Guildford

@ Charterhouse Sch.
Saturday 21st March 2020
Women - South Division 3B
11:30
Barnes 2 v Tulse Hill & Dulwich 2
Barnes 2 v Tulse Hill & Dulwich 2

@ Dukes Meadow
15:00
Old Georgians v Haslemere
Old Georgians v Haslemere

@ St Georges College - top pitch
Men - Hampshire / Surrey Regional 1
12:30
London Wayfarers 2 v Barnes
London Wayfarers 2 v Barnes

@ Wimbledon High School
15:00
Reigate Priory v Oxted 2
Reigate Priory v Oxted 2

@ Hartswood Fields (1&2)
13:00
Sunbury & Walton Hawks v Fareham 2
Sunbury & Walton Hawks v Fareham 2

@ St Pauls RC Sch.
12:00
Surbiton 3 v Croydon & Old Whitgiftian
Surbiton 3 v Croydon & Old Whitgiftian

@ Surbiton HC (1&2)
11:45
Teddington 2 v Spencer 2
Teddington 2 v Spencer 2

@ Teddington Sch.
Men - Hampshire / Surrey Regional 2
13:00
Camberley & Farnborough v Surrey Spartans
Camberley & Farnborough v Surrey Spartans

@ King's International College
11:30
Old Cranleighans 2 v London Edwardians 2
Old Cranleighans 2 v London Edwardians 2

@ Old Cranleighans HC
13:30
Wanderers v Portsmouth
Wanderers v Portsmouth

@ Battersea Park (1&2)
Men - Surrey Division One
13:00
Epsom 2 v Old Cranleighans 3
Epsom 2 v Old Cranleighans 3

@ Old Schools Lane
12:00
London Gamblers 2 v Guildford 2
London Gamblers 2 v Guildford 2

@ Crystal Palace
16:30
Old Georgians 3 v London Gamblers
Old Georgians 3 v London Gamblers

@ St Georges College - top pitch
14:30
Trinity Mid-Whitgiftians v Wanderers 2
Trinity Mid-Whitgiftians v Wanderers 2

@ Warlingham Sch.
11:00
Wanderers 3 v Addiscombe
Wanderers 3 v Addiscombe

@ Battersea Park (1&2)
14:30
Woking 2 v Purley Walcountians 2
Woking 2 v Purley Walcountians 2

@ Woking HC (1&2)
Women - Surrey Premier
12:30
London Edwardians v Wanderers 2
London Edwardians v Wanderers 2

@ Honor Oak Park
14:00
London Wayfarers 2 v Epsom 2
London Wayfarers 2 v Epsom 2

@ Wimbledon High School
13:30
Oxted v Reigate Priory
Oxted v Reigate Priory

@ Oxted County Sch.
13:45
Richmond v Wimbledon 3
Richmond v Wimbledon 3

@ Richmond HC (1&2)
12:30
Spencer 2 v Surbiton 4
Spencer 2 v Surbiton 4

@ Battersea Park (1&2)
Men - Surrey Division Two
14:30
Barnes 2 v Bank of England
Barnes 2 v Bank of England

@ Dukes Meadow
13:00
Kenley v Spencer Hurricanes
Kenley v Spencer Hurricanes

@ Warlingham Sch.
14:00
London Edwardians 3 v Wanderers 5
London Edwardians 3 v Wanderers 5

@ Honor Oak Park
10:30
Old Reigatians v Barnes 3
Old Reigatians v Barnes 3

@ St. Bede's Sch.
15:00
Spencer 6 v Sunbury & Walton Hawks 2
Spencer 6 v Sunbury & Walton Hawks 2

@ Spencer HC
16:30
Wanderers 4 v Horley
Wanderers 4 v Horley

@ Battersea Park (1&2)
Men - Surrey Division Three
15:00
Bank of England 2 v Cheam
Bank of England 2 v Cheam

@ Bank of England
10:30
Croydon & Old Whitgiftian 2 v Old Kingstonians
Croydon & Old Whitgiftian 2 v Old Kingstonians

@ Monks Hill
14:45
Guildford Shadows v Trinity Mid-Whitgiftians 2
Guildford Shadows v Trinity Mid-Whitgiftians 2

@ Broadwater Sch. (1&2)
12:30
Merton v Surbiton 5
Merton v Surbiton 5

@ Harris Academy (was Bishopsford Sch)
14:30
Old Cranleighans 3a v Woking 3
Old Cranleighans 3a v Woking 3

@ Old Cranleighans HC
12:00
Oxted 4 v Reigate Priory 2
Oxted 4 v Reigate Priory 2

@ Oxted County Sch.
Wednesday 25th March 2020
Men - BUCS
16:00
St. Mary's University College v Brunel University
St. Mary's University College v Brunel University

@ Broom Rd TW11 9NU
16:30
UCL v London School of Economics
UCL v London School of Economics

@ Dukes Meadow
Women - BUCS
14:00
St. Mary's University College v Brunel University
St. Mary's University College v Brunel University

@ Broom Rd TW11 9NU
Thursday 26th March 2020
Men - Schools
14:30
Saturday 28th March 2020
Women - South Division 3B
16:00
Old Georgians v Aldershot & Farnham
Old Georgians v Aldershot & Farnham

@ St Georges College - top pitch
Men - Hampshire / Surrey Regional 2
14:30
Old Cranleighans 2 v Aldershot & Farnham
Old Cranleighans 2 v Aldershot & Farnham

@ Old Cranleighans HC
Men - Surrey Division Two
Barnes 2 v Spencer 6
Barnes 2 v Spencer 6

@ Dukes Meadow
Spencer Hurricanes v Bank of England
Spencer Hurricanes v Bank of England

@ Spencer HC
Men - Surrey Division Three
16:00
Surbiton 5 v Old Kingstonians
Surbiton 5 v Old Kingstonians

@ Surbiton HC (1&2)
Woking 3 v Reigate Priory 2
Woking 3 v Reigate Priory 2

@ Woking HC (1&2)
Saturday 4th April 2020
Women - South Division 3B
13:00
Barnes 2 v Fareham
Barnes 2 v Fareham

@ Dukes Meadow
11:00
Tulse Hill & Dulwich 2 v Havant
Tulse Hill & Dulwich 2 v Havant

@ Dulwich Coll.